05 Ocak 2018
Yorum Yap
#9981668

Kamil Koç ’un Kahve Dünyası Kampanyasının Geçersizliği Ve Aldatmacası

Kamil Koç’un Kahve Dünyası kampanyası geçersizdir. Kampanya var diye Kahve Dünyası'na gittim. Başka bir kahve dükkanına gitmek yerine. Yedik içtik ve hesap aşamasına geldik. Kamil Koç’un kampanyası uygulanmıyor maalesef. Defalarca denendi. Sonra kasadaki arkadaş 25 TL ve üzeri olan alışverişlerde geçerli olacağını söyledi. 25 TL'ye denk gelen bir alışveriş yapıldı yine geçerli olmadı. Kamil Koç'u aradım bana bir numara verdi Kahve Dünyası'nın numarasıymış meğer dakikalarca bekledim telefonda oda yanlış numaraymış bu sefer telefonu açan kişide Kahve Dünyası müşteri ilişkileri telefonunu verdi. 3. kez bu telefonu aradım tabi çözüm yok. Sadece şikayetinizi alabilirim diyor. Bu nasıl bir iş ortaklığı bu nasıl bir pazarlama politikasıdır. Geçerli olmayan kampanya satıyorlar kimsenin yaptığı için geçersizliğinden haberi yok. Kamil Koç’un marka anlayışı benim için bitmiştir.

Merve Merve 1.947 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi10 Nisan 2018

    Merhaba Merve Hanım, KK-1314 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza mail üzerinden bilgi paylaşımı yapılmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart 2018

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler