16 Eylül
#12612992

Kamil Koç Sürücüsünün Olumsuz Davranışları

09.14.2019 tarihinde saat 10:45 civarlarında Bodrum çevre yolundan şehir merkezine doğru 07ABH** plakalı motorum ile sağ şeritte seyahat halindeyken 16 rh *** plakalı otobüsün yan yoldan çıkış yaptığını fark ederek kornama bastım ve çıkış yapmaya devam ederek beni tehlikeli bir duruma sevk etti. Ardından yoluma devam ederken aniden uzun süreli bir kornanın bana çalınarak süratle yanımdan geçip içerisindeki sürücünün şahsıma el, kol işaretleri yaparak yanımdan geçti.


Yaklaşık 200 metre sonra ışıklarda bahsettiğim otobüsün sürücüsü kapısını açarak motorumun yanına bağırarak geldi. Ve ' neden sol şeritten gitmiyorsun? Küçücük motorun var' gibi yüksek sesle ve fiziksel hareketler yaparak söylemlerine devam etti. Yeşil ışığın yanması sonucunda 25 metre ileride bulunan döner kavşakta yine yan yana geldik ve el kol hareketleriyle neden bakıyorsun dön önüne gibi cümleler sarf etti. Bahsi geçen otobüsün sürücüsünden beni tehlikeye sokacak trafik sürüşü yapmasından ve şahsımı fiziksel ve ruhsal yönde olumsuz etkilemesinden kaynaklı şikayetçiyim.

Gökhan Gökhan 503 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan16 Eylül

    Sizlerin üzgün olmanız beni mağduriyetimi gidermiyor maalesef. Otobüsün kapısını açıp yanıma gelip bağırıp çağırmak kimin haddine? Nerede eğitim, nerede saygı? Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz?

  • Kamil Koç Temsilcisi16 Eylül

    Merhaba, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden anlayış göstereceğiniz umuduyla üzgün olduğumuzu belirterek özür diliyoruz. Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. çatısı altında görev yapan belirtmiş olduğunuz personelin tespiti sağlanmış olup personelimize gerekli yaptırım uygulanmıştır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler