08 Kasım
#12930692

Kamil Koç Şoföründen Büyük Ayıp!

08.11.2019 Kamil Koç firmasının 17:00 İzmir-Ankara seferini gerçekleştiren otobüste aşırı duman olması üzerine birkaç yolcu havalandırmaları çalıştırmalarını istedik. Yalnız havalandırma yeterli gelmediği için tüm yolu gözlerimiz, boğazımız, ciğerlerimiz yanarak geçirdik. Asıl saygısızlık ara verince muavine havalandırmanın yetersiz geldiğini söylediğimizde ben şoföre ilettim demesi üzerine şoför beyle konuşmamızla başladı.


Şoför beye arabada duman olduğunu söyleyince ‘Ben mi içiyorum sigarayı ne bileyim? ’ deyince problemin kimin içtiğinden çok dumanın geçmeyişi havalandırmanın yetersiz geldiğini söyledim kendisine. Kendisi yüzümüze bile bakmadan beni ilgilendiren bir durum yok deyince, havalandırma bozuk gibi sanki çalışmıyor dememize rağmen arkasını dönüp gitti. Bu problem zerre umurumda olmadı. Durdurup ismini sorduğumda elini kaldırıp üzerime yürüyerek bağırmaya başladı. Terbiyesizlik ediyorsunuz sesinizi yükseltmeyin deyince otobüse çıkarak üzerime yürümeye devam etmiş olup tüm otobüs duruma şahit oldu. En son da ağzıma alamayacağım çok argo bir küfür kullandı. Böyle bir hizmet olamaz.

Zekiye Zekiye 907 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi08 Kasım

    Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler