Kamil Koç ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kamil Koç Şoför Ve Muavin Şikayeti

991
Minenur
Minenur 11 Şubat 20:01
Kamil Koç Şoför Ve Muavin Şikayeti

11 Şubat 2023 Kamil Koç şirketine ait Ankara-Samsun 09:00 seferli 2+1 otobüsün 1 numaralı koltuğunda seyahat etmekteydim. Otobüse binmeden önce bavulum alındı fakat numarası fişlenmedi bu beni şaşırtmıştı.

Otobüse bindiğimde koltuğumun etrafına sıkıştırılmış poşetler, su şişeleri, etrafta yemek kırıntıları mevcuttu. İlk izlenim olarak 2015'ten beri ailecek seyahat ettiğim Kamil Koç beni yeterince şaşırtmış iken; otobüste tek kaptan vardı ve muavin yoktu! Şoförün iyi bir gün geçirmediği her kırmızı ışıkta ani frenle koltuklarımızda sarsılmamız, eşyalarımızın etrafa saçılması ve iki kez kazayı kıl payı atlatmış olmamızdan belliydi.

Bu şekilde yolculuğumuz Çorum otogarına kadar molasız devam etti. Evet mola vermedik, ihtiyaçlarımızı karşılayamadık. Çorum otogarında gelen muavin "size bir şey ikram edilmedi mi? " diye hayretler içinde sorunca, yaşadığım kötü deneyimin son bulacağını, birilerinin duruma el atacağını düşündüm. Yanılmışım.

Yeni şoför ve muavinle yola devam etmeye başlamamızın ilk dakikalarında muavin otobüsün arka kısmında sigara içmeye başladı ve bu durum yolculuk sonlanıncaya kadar iki üç kez tekrar etti. Gerçek anlamda bir şok yaşadım, herkesin gözünde de bunu görebiliyordum. Derken muavin yerine oturdu ve "ev fiyatları çok pahalandı Kızılay'a depremzedeyiz diye gidip çadır alsak bari" gibi asla hoş olmayan bir söylemde bulunup kahkaha attı.

Bununla bitmedi tabii ki "falancanın etrafında da yedi tane bayan var artık yüzümüze bakmıyor" diyerek hoş olmayan sohbetlerine devam etti. 2 ve 3 numarada oturan kadın yolcularla birbirimize baktık, hepimiz şok içerisindeydik. Çakallı yoluna geldiğimizde bir kaza daha atlattık önümüzdeki reno marka aracı altımıza almak üzereydik. Muavin camdan bakarak araba içerisindeki çocuklu aileye kaba tabirle el kol yaptı.

Aradan yarım saat geçmeden yolculuğumuz sonlandı. Ne şoför ne muavin hiçbir şey demeden araçtan indiler, biz yolcular da şükürlerimizi ederek indik. Numara fişi basılmamış valizlerimizi kendi ellerimizle araçtan indirdik, muavin tabii ki bu sırada sigara içmekle meşguldü. Yaşadığım bu deneyim korkunçtu, her dakika yolculuğun sonlanmasını diledim. Yıllardır seyahat ettiğim bu firma beni inanılmaz hayal kırıklığına uğrattı. Şaşkın ve de üzgünüm.

Firma imajına asla yakışmayan bir durumdu. Üzülerek söylemem gerek bir daha tercih edeceğimi düşünmüyorum. Fakat her ne olursa olsun yaptığı işi sevmeyen ve sorumluluklarını alamayan insanlarla ilgili gereğinin yapılmasını dilerim.

Kamil Koç Logo
Kamil Koç11 Şubat 20:51

Benzer Şikayetler

profile
291
12 Mart

Kamil Koç Araçta Sigara İçiliyor

12 Mart 2023 tarihinde Marmaris'ten Ankara'ya seyahat eden aracında şu an seyahat ediyorum. Kamil Koç firması sözüm ona müşterisini öne çıkaran ve bu doğrultuda hizmet veren bir firma olarak tanıtılır. Otobüse bindiğimden beri sürekli bir problemle karşılaşıyorum. Şoför mahallinde sigara içen yardı...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
527
14 Şubat

Kamil Koç Kaptanlarının Davranış ve Tutumları

3057626302 PNR numaralı seyahat ile ilgili iletişime geçmek istedim. 1 numaralı koltukta yolculuk ediyorum. Seferin ilk dört saat sonrasında şoför değişikliği oldu. Bu dilimde 4 saat boyunca kaptan sürekli olarak aşırı yüksek sesiyle konuşarak çok nazik ve kibar olan host arkadaşımıza sürekli işi bı...

profile
376
19 Kasım 2022

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Saygısızlık

Bursa Sakarya 20.00 48d*** plakalı Kamil Koç aracına Bursa otogardan bindik. Aracın kalkış saati gelmiş olmasına rağmen gelecek olan yolcuları beklemek istedi. Araçta bir yolcuyu bu sebepten mağdur etti. Yolcuyla konuşma tavrı çok lakayıttı. Üstelik şoför kendinize başka kaptan bulun sizi yetiştirsi...

profile
151
30 Ekim 2022

Kamil Koç İzmir Fethiye Kabin Görevlisi

Şu an İzmir Fethiye 15.00 aracınız da seyahat ediyorum yıllardır tek kullandığım firma olarak böyle bir terbiyesizlik hiç görmemiştim. Arkadaşımla seyahat ediyorum çantam yolu kapamaması için muavinin yanına aldım sen bekle seni en son alacağım deyip çantamın bagaja yerleştirmedi ayrıca saygısız bir...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .