Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kamil Koç Şoför Uyuyakaldı Kabus Gibi Bir Yolculuk Yaşattı

profile
16 Mayıs
506

Kamil Koç'un 15.05.2023 tarihi saat 12:00 sefer (sefer kapsamı Hatay-Çanakkale) ile Niğde'den Eskişehir'e bilet aldım. Yaşanan aksaklıklar: perona 3 saat geç geldi, 2 sefer yanlış yola girerek 1 saat zaman kaybetti, şoför yolda iki kez uyuya kaldı birinde tıra çarpıyorduk, her terminale depremzede taşıdığını söyleyerek para vermemeye çalıştı. (Hepimiz ücretli yolcuyduk) Yakıt aldıktan 300 km sonra yine yakıt aldı. Üstelikte 30 dakika molanın ardından aynı benzinlikte tekrar bekledi, terminale girmemek için durak olmayan bir yerde Eskişehir'de bizi indirmek istedi. Şoförün ara vermeden 11 saat araç kullandığını öğrendik. AŞTİ ®'de şikayet ettik, polisi arayın. Kardeşim gibi bir üslupla karşılaştık. 7'de Eskişehir'de olmamız gerekirken tam 11'de Eskişehir'e varabildim, kalan yolcuların umarım ulaşabilmiştir. Söylemek istediğim, bize kabusu yaşatan bu firma, bu adamlarla çalışmaya devam edecek, nasıl olsa birileri biniyor diye insanların hakkını saygısını almaya devam edecek. Lütfen izin vermeyin.

Kamil Koç Logo
16 Mayıs 17:37

Merhaba, Paylaştığınız bilgilere istinaden başvurunuz oluşturuldu. Konuyu inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz. Sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

Kamil Koç Bayan Yolcuya Yapılan Saygısızlık Ve Sefer Saatlerinde Uyumsuzluk

profile
23 saat önce
352

Kamil Koç firmasından 20.09.2023 tarihli Yozgat-Sorgun/Balıkesir-Susurluk arası sefere otobüs bileti aldım ve sonrasında bu kararı verdiğime bin pişman oldum. Söz konusu yolculuğu annem yaptı. 22:10'da Sorgun'a gelmesi gereken otobüs 25 dakika geç geldi. Olabilir yol halidir hiçbir sorun yapmadık. S...

1 Destek

Kamil Koç Resmi Olmayan Bagaj Ücreti Hakkında

profile
2 gün önce
186

Kamil Koç isimli firma Ağustos ayında ve Eylül ayında üç kez kullandığım seyahat firması gidip geldiğimiz esnada Suriyelilere bir koltuk parası ödetip birden fazla koltukta seyahat süresi boyunca göz yumarak rahat bir seyahat geçirtirken ben iki çocuğumla iki koltuk satın aldım rahat seyahat edebilm...

Kamil Koç Plovdiv Hattı Ve Gerçekleşmeyen Servisleri

profile
2 gün önce
61

Senelerin Kamil Koç'un hizmetini gerçekleştiremiyor. Plovdiv'de otogarında ofisiniz bile yok. Çok üzücü, otobüsleriniz belirsiz, resmen yolcu olarak ortada kaldık ve diğer firmadan m** Turizm'le seyahatimizi tamamladık. Servis veremeyecekseniz bilet satmayın, insanları da mağdur etmeyin.

Kamil Koç Otobüsünün Trafik Kurallarına Uymaması

profile
3 gün önce
85

Merhabalar, Kamil Koç 34 dop 788 plakalı araç saat 07.45 sularında Balıkesir Çanakkale yolu üzerinde, Akçay Kipa'ya gelmeden makas atıyor ve sürekli şerit değiştiriyor, ayrıca uyaranların üzerine araba sürüyor. Nasıl olur da bu firma böyle bir şoför alıp insanların can güvenliğini hiçe sayıyor?

Kamil Koç Otobüsünün Trafik Kurallarına Uymaması

Kamil Koç Memnuniyetsiz Geçen Bir Yolculuk

profile
3 gün önce
74

Ankara AŞTİ'den çıkış yaptık. Ne bir ikram servisi ne bir ihtiyaç molası, hiçbir şey yok. Muavinin zaten kendini görecek hali yok ve yolculara olan hitap şekli gerçekten insanlar bunun için mi ücret ödüyor, bunun için mi bu firmayı tercih ediyor? Diğer yorumları okuyorum, hepsi mi kötü olur? Bir kiş...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kamil Koç Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz