09 Ağustos 2016 #6135679

Kamil Koç Şoför Bizi Ölüme Götürüyor

06.08.2016 İstanbul otogar - Eskişehir otogar 21:00 seferli 16S f** **** plakalı araçta 1 nolu koltukta şu an seyahat etmekteyim. Şoföre ismini sordum cevaplamadığı için Dudullu'da öğrendim m*** y*** isimli şoför. Bu konu arkasında duracağım. Söz konusu araçta şu an 3. kez ikaz etmemize rağmen otobüsü İstanbul sınırları içerisinde otogardan kalkıp Alibeyköy'e ve oradan Ataşehir'e geçene kadar 4 kez kaza atlattık.


Kendim 2 kez ikaz ettim. Bana ''sesini kes'' diye cevap verdi. Yanındaki muavin bile ''abi yavaş biraz'' diye şoföre söyledi. Muavine hatta ''korktun mu'' diye kendince şakalaştı. Altındaki küçük araç gibi makaslar yapıp herkesi tehlikeye atıyor. Uyarımı da ''kaptan herkesi tedirgin ediyorsun biraz yavaş önüne bak makas neden yapıyorsun'' dediğimde kendisi ''bir şey olmaz ya'' şeklinde ve ''sesini kes'' gibi cevaplar vermiştir. Bu konunun incelenmesini istiyorum! Arkasındayım konunun!

Necmiye 177 Okunma

Cevaplar

  • Necmiye28 Ağustos 2016

    Cevap bile yok bu kadar sorumsuz bir sirket ve şirket politikasi hiç görmedim buna istinaden hafta ici mahkemeye tasiyacagim!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön