02 Nisan 2013 #1718245

Kamil Koç Servis Şoförü Bana Küfür Etti!

30.03.2013 Biga-İstanbul(Otogar) Sorun1: Servis Şoförü rencide edici konuştu. Sorun2 Aynı servis şoförü Müşteri ilişkileri yanında bana bağırarak kötü laf sarf etti. Sorun3: Aynı Şoför beni istemediğim yerde bağırarak küfür ederek araçtan indirdi(arabadan attı) Yol ileride 2ye ayrılıyor Bağcılar ve Yayla
olarak. Bana bağcılar yolundan gideceğini söyledi.


Sorun 4: Bağcılar yönü demesine rağmen Yayla yoluna döndü. Aracı ışıklara yakalanınca yetiştim ama aracın kapısını açmadı bağırarak ve küfür ederek YAYLA yolundan gitti. Taksi ile otogara dönüp DİLEKÇE YAZDIM adamın adı verilmedi nasıl yani? Ya şoför Kamil Koç'tan atılacak ya ben bulacağım. Müşteri ilişkileri adamı biliyor telefonumda var.

Birkan 119 Okunma

Cevaplar

  • Birkan07 Şubat 2014

    Şikayetime 3 ay sonra dönüp bizi arayın mı diyorsunuz? Demek otogara dönüp o kadar yazdığım şikayet yazısı ÇÖPE gitmiş. Sisteminiz çok iyi işliyor kendi içinde kendini aklıyor. Bu anlayışla kurumsallığı bu yüzyılda yakalayamazsınız.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön