13 Temmuz 2017 #8840421

Kamil Koç Seferi İptal Ediyor Ama Haber Vermiyor Ve Servis Gelmiyor

Yaklaşık altı aydır Isparta - İzmir arasında haftada iki kez gelip gitmek zorundayım. İki ay kadar önce Isparta - İzmir seferini iptal eden Kamil Koç... Telefon numaram dahil tüm bilgilerim kayıtlı olduğu halde bana haber vermedi. Bu sorumsuzluğun yanında dün de İzmir Bostanlı'da birbirini tanımayan 4 bayan 3 erkek servis bekledik. Servis gelmedi. Diğer yolcular nasıl gitti bilmiyorum. Ben taksi tutarak gittim. Servisin gelmediğini söyledim. Servis amirliğindeki şoför ısrarla geldiğini söylüyordu.


Biz 7 kişi servisi görmeyecek kadar kör ve safmışız meğer. Ayrıca her seferinde yolcu biniş kartını vermiyorlar... Bir bilet alındıysa e-bilet veya biniş kartı vermek zorunda oldukları halde. Israr edince git bilgisayardan çıktı al diye azarlıyorlar. Benim printerimin olması mı lazım? Firma bir belge vermek zorunda değil mi?

Hasan 1.152 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön