16 Eylül
#12612822

Kamil Koç Sefer Sorunu!

Yaşadığım en büyük fiyasko! 15 Eylül 2019 tarihi Kamil Koç Kemer İstanbul 16:00 seferine bindik. plakası 32 ile başlıyordu. Direkt hat olması gerekirken otobandan değil de ara şehir tek şeritli yollara girip durduk. Isparta, Afyon gibi şehirlerde sürekli durduk, sürekli insan indi insan bindi. Böyle bir satış noktası ve rotası yoktu bu insanlar kimdi?


Şehirler arası dolmuşçuluk mi yaptık anlamıyorum? Rahat hat olmasına rağmen koltuklar kırık, şoförden azar yedik ve daha bir çoğu. Saatlerimizi harcadık, 17 saat sürdü! Bu süre içinde sadece bir kere olmak üzere Sakarya’da yemek molasına durduk! 17 saatte sadece 1 kere. Dahası zorla marketin önünde yolcular olarak otobüsü durdurduk markette tuvalete girmek zorunda kaldık! Böyle rezillik hayatımda görmüş değilim.


Ama bitmedi. Sabah 7’de tüm yolcuları İstanbul Ataşehir’de bıraktı, Esenler'e gitmek istiyoruz biletimiz bu şekilde dedik, şirket sizi bırakır dedi! Hepimizi ve bavulları can hiras şekilde aşağıya indirdi ve kaçtı’n “şirket” dediği araçlar ve şoförler bizimkini tanıyor olmalı ki ve daha önce canları yanmış olmalı ki biz onun yolcuları bırakmayız dediler!


Neyse bir şekilde ikna olundu ve Esenler'e vardığımızda saat artık 9:00' du! Bu işin peşini bırakmayı düşünmüyorum, bir daha asla ve asla Kamil Koç un önünden dahi geçmem geçirtmem!

Aslihan Aslihan 1.154 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aslihan16 Eylül

    Beni arayan olmadı.

  • Kamil Koç Temsilcisi16 Eylül

    Merhaba, Konu ile ilgili sizlere ulaşılamadığından dolayı bilgi paylaşımı yapılamamıştır. Bilgi ve işlemleriniz için 444 0 562 numaramızla görüşebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları