Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kamil Koç Rötar Hakkında Bilgi Vermeden Bilet Satışı Yapıyor.

profile
08 Haziran
1.465

2 Haziran Cuma Günü, saat 17.23'te Gebze Otogardan Bursa otogara 17.30 otobüsü için yazıhaneden bilet aldım. Otobüs uzun süre gelmedi ve her sorduğumda birazdan gelecek cevabını aldım, fakat 3. defa sorduğumda saat 18.05'di ve 'otobüsün 45 dakika rötarı vardı zaten' cevabını aldım. Bileti alırken bana haber vermeyen, önceden bilet alan yolculara SMS ile haber veren Kamil Koç beni 1 saatlik yolculuk için boşu boşuna bekletti. Bu sırada seferlerine gecikmesiz devam eden başka bir firmadan bilet alarak 18.10'da otobüse bindim ve 19.10'da Bursa'ya ulaştım. Kamil Koç muavini ise beni 18.40'ta arayarak biletimin olduğunu sefere gelip gelmeyeceğimi sordu. 17.30 otobüsü 18.40'da geliyor ve ben ücret iadesi için kullanmadığım bileti iade etmek istediğimde sefer saati geçtiği için iade yapamadıklarını söylüyorlar. Trafik kaynaklı gecikme deyip hiçbir kanıt göstermeksizin işin içinden sıyrılan Kamil Koç Firması 1 saatlik yolculukta 1.10 dakika gecikmeyi normal karşılıyorken, Pamukkale'nin seferleri aksamadan ilerliyordu. Diğer otobüs firmalarının otobüsleri otogara havadan iniyor da Kamil Koç'un otobüsleri mi trafiğe takılıyor anlamadım... Yazıhanedeki çalışanlar ise ayrı bir fiyasko; kaba davranan, gecikme bilgisini 3 defa sormadan söylemeyen, 'varsa şikayetin ara müşteri hizmetlerini' gibi cümleler sarf eden insanlar. Kamil Koç beni oldukça mağdur etti, 1 saat yol gitmek için kimsenin de 1 saatten fazla rötara müsamaha göstereceğini sanmıyorum. Ayrıca 18.05'te bana '45 dakika gecikme vardı araçta zaten' diyen personelin söylemi ile trafik yüzünden geç kaldı söylemi birbiriyle çelişen ifadeler. Önceki durağından 45 dakika önce geç çıktıysa bu artık planlama hatasıdır, bana hiçbir şekilde kanıt göstermeden iade talebimi reddeden Kamil Koç'tan, kaybettiğim zaman ve bilet ücreti için maddi ve manevi haklarımı arayacağım.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kamil Koç Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 sa 13 dk
Kamil Koç Logo
08 Haziran 12:57

Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Kaan
08 Haziran 13:33

Konu ile bilgi yapılan bilgi: ''Gecikme trafik kaynaklı yapabileceğimiz bir şey yok.'' kaba personeliniz hakkında bir bilgi vermediniz ama? Hizmetinizden rahatsız olan bir müşteriye verdiğiniz değeri çok güzel anlamış oldum. Böyle böyle şirketleri tanıyoruz işte. Siz insanları mağdur etmeye devam edin, bu anlayışla devam edin. İleride koltuklarınızı dolduracak insan bulamazsınız.

Benzer Şikayetler

Kamil Koç Tan Bilet Alınmaz!

profile
1 gün önce
192

26.09. 2023 de Kamil koçtan otobüs bileti aldım askerdeki kardeşim adına. Zaten sayılı günü vardı ve yolda geçti. İstanbul Esenler otogarından Kayseri'ye saat 15.00 da sefer vardı aldım seferi ücretini ödedim sefere saatler kala iptal olduğunu bir mesajla ilettiler sadece. Aradım ücret iadesi istedi...

Kamil Koç İptal Edilen Sefer

profile
08 Temmuz
427

08 Temmuz 2023 günü saat 19.30'da Ankara'dan Bitlis'e Obilet üzerinden Kamil Koç firmasından 30867446** PNR kodlu otobüs bileti aldım sizce neler yaşamış olabilirim abartı değil aynen yazıyorum. 1-30 Haziran 2023 saat:14.28'de telefonuma gelen mesaj ile kalkış saatinde 4 saat rötar olduğunu 23.30'da...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Sude

Bana da aynı şeyi yaptı bu şirket. Bir sürü şirketle yolculuk yaptım en mağdur olduğum şirket Kamil Koç. Açıklamaları da yetersiz, ilgisiz.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kamil Koç Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 11 sa 13 dk
Benzer Şikayet Yaz