25 Şubat 2013 #1652309

Kamil Koç Personeli Çok Kaba ve İşini Yapmıyor!

24.02.2013 tarihinde Ankara otogardan saat 14:00 aracına kız kardeşimi Çoruma gitmek üzere bindirdim. Ankara otogarda araç görevlisi olan kişiye bavulları yerleştirirken çorum otogarında değil de çorumun girişinde ineceğini ifade ettim. Fakat araç Çoruma geldiği zaman terminale girmeden çorum girişinde (otobüs güzergahında olan öğrenci yurdu önünde ) kardeşimi indiren otobüs görevlileri bavulunu vermemişler.


Bavulun üstünde başka bavullar var ben şimdi çıkaramam sonra çorum otogarından alırsınız şeklinde konuşmuş. Ve bavulu vermemişler çorumda öğrenci olan kardeşim 5 km yolu belediye otobüsüyle giderek bavulu terminalden almak zorunda kalmış. Kamil koç benim için bitmiştir artık.

Oğuz 83 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön