13 Mayıs 2013 #1794140

Kamil Koç Personel Üslubu!

16:07 gece henüz gelmeyen 16:15 otobüsünü sormaya gittiğimde sanki dövecek gibi kaba Kamil Koç personelinin yüzüme bile bakmadan gelmedi! Gelir birazdan! cevabını alınca şaşkına döndüm, sonra ben evham yapıyorumdur bekleyeyim dedim. Bu arada terminalde bekleyen diğer yolcular otobüsün Bursa dan geldiğini ve bazen inegölden binecek yolcu yok sanıp transit gittiğini söylediler.


Saat 16:17 olmuş ama henüz 16:15 otobüsü gelmemişti, tekrar Kamil Koç yazıhanesine sormaya gittiğimde daha büyük tepki verdiler bekle gelir dedik ya!otobüs bu yol hali 5-10 dakika geç gelir patladın mı!?? Dediler, bende ne kadar geç gelecek bilgi verseniz dedim cevap bile vermediler. Kamil Koç kalitesi buymuş demek ki!

Hanifi 149 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön