21 Ekim 2017 #9711371

Kamil Koç Otogarda Otobüsün Beklememesi

Kamil Koç 20.10.2017 saat 19.00 seferine saat 18.59 da "servisle orada olmamıza rağmen peronda otobüsüm yoktu. İlgili kişilere saat 19.30' da nerede benim otobüsüm diye sorduğumda beni almadan gittiğini ve full olduğunu söylediler. Evet büyük ihtimal aynı koltuğu 2 kişiye sattılar ve ben onlar yüzünden saat 5.50 'den beri sokaktayım otobüs bekliyorum. Servis geç geldi onu anladım hatta Üçyol'daki kadının sözleri aynen şöyleydi " servis geç kalsa bile firmamız sizi bekler " sonuç ne oldu? Saat 7' de otogardayız otobüs yok şaka gibi.
Allah'tan otogardaki ekip bana 8 bileti verdi ama nafile mağdurum konsere gitarist olarak gidiyordum ama artık ya konser iptal olacak ya da benim yerime başka birini ise alacaklar.
Uzun lafın kısası paramla rezil oldum, dönüşte 10 yıldır kullandığım firmayı bir daha kullanmayacağım. Sinirlerimi bozdunuz akşam akşam ya.

Furkan 2.783 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön