19 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10808282

Kamil Koç Otobüsü Otogara Uğramadan Gitti!

Kamil Koç Otobüs firmasından annemi Mustafakemalpaşa/Bursa'dan Ankara'ya göndermek için bilet aldım. (07.08.2018 tarih ve 23:59 Hareket saati Araç plaka: 16 ** **. ve benimle beraber 5-6 yolcu daha vardı. Otobüs Mustafakemal Paşa otogara uğramadan geçmiş. 15 dakika bekledikten sonra yazıhaneci otobüs şoförüne ulaştı. Ancak şoför 15-20 dakikalık mesafeden tekrar dönüp yolcularını almadı. Firmanın 4440562 numaralı telefonunu aradım, 20 dakikadan fazla görüştük, tek söylediği biletimi iptal edebileceği ya da arkadan gelen otobüste yer varsa ona aktarabileceği.


Arkadan gelen otobüs olup olmadığını da zorla öğrendik. Gece 02:30-03:00 gibi gelecek bir araç varmış, onda da gelene kadar yer kalırsa verebilirmiş. Sabah hastane randevusu olduğunu mutlaka gitmesi gerektiğini bir şekilde mağduriyeti gidermelerini istedim ama hiç sonuç alamadım. Aracın Bursa'da beklemesini ve kendi aracımla Bursa'ya yolcu mu getireceğimi söyledim, aracı bekletmediler bile. En sonun başka firma ile yollamak zorunda kaldım, 2 saat sonra. Müşteri hizmetlerinden bir gün sonra arayıp dinlediler, beni arayacaklarını söylediler, bende bekleyeceğimi aramazlarsa burada yazacağımı ilettim ve hala aramadılar. Bende bu kadar beklemenin yeterli olduğunu düşünüp buraya yazdım. Sorumluların gerekli cezayı almasını ve bu site üzerinden ne yapıldı ise yazılmasını talep ediyorum.

Ersin Ersin 480 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ersin28 Ağustos 2018

    Bana 3 defa ulaştınız ve görüştük. Neden ulaşılamadı diye yanlış bilgi veriyorsunuz. Hattâ müşteri olarak memnuniyetim de sağlanmadı ve bu şekilde size de ilettim. Görüştüğümüz tarihler ve sizin ses kayıtlarınızda mevcut. Gizlilik gereği verilen cezayı benimle paylaşamayacağınızı ve bilet bedelinin % 30 u kadar puan yükleyeceğinizi söylediniz ve bende kabul etmedim. Lütfen doğru ve gerçekleri yazın. Ve sürecide bu şekilde kapatmaya çalışmayın. Ben sizden hala çözüm bekliyorum

  • Kamil Koç Temsilcisi28 Ağustos 2018

    Merhaba, Konu ile ilgili sizlere ulaşılamadığından dolayı bilgi paylaşımı yapılamamıştır. Bilgi ve işlemleriniz için 444 0 562 numaramızla görüşebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları