21 Kasım 2017 #9806308

Kamil Koç Otobüsü Gelmedi Otogara

Kamil Koç'ta 08.07.2017 gün, saat 0030'da İstanbul-Ankara iki kişilik biletimiz vardı PNR nr: 7784**a. Koltuk: 17 ve 18. Uçağımız Yeşilköy'e gecikmeli olarak indi. Uçaktan çıkar çıkmaz telefon ettik. Esenler otogara yetişmemiz zor, başka nerede duruyor dedik. Alibeyköy'e uğruyor, oradan da 0050'de kalkıyor dediler. Alibeyköy'e 00.45'de vardık, bilet reyonuna gittik, otobüsü sorduk. Ben bilmem, peroncu arkadaş bilir dediler. Onu bulduk 00.50'den itibaren gelecek, burada bekleyin dedi. 10 dakika oldu gelen yok, 20 dakika oldu gelen yok. Sonra peroncu da yok oldu.


Sonunda tekrar bilet reyonuna gittik. O otobüs bu saate kalmaz, gelip gitmiştir yanıtını aldık. Saat 5'den önce de Ankara otobüsümüz yok dedi. Sonunda M***'nun 02:20 otobüsünde en arka sıradan yer bulup kötü bir vaziyette Ankara'ya gelebildik. Mağduruz ve şikayetçiyiz. Bu bilgileri 224 294 55 62 no.lu telefona da bildirdik.

Şakir 1.088 Okunma

Cevaplar

 • Şakir23 Mart

  Peki sonuç? Bilet paralarımızı iade edecek misiniz? Şakir Kınacı. Gelen yanıt. 23.03.2018 Kamil Koç Temsilcisi3 d Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri a. ş.

 • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

  Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

 • Şakir24 Kasım 2017

  Yazıklar olsun

 • Şakir24 Kasım 2017

  Yazıklar olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön