03 Eylül 2018
Yorum Yap
#10854279

Kamil Koç Otobüste Kapasite Bulunmamasına Rağmen Yer Satışı!

03.09.2018 tarihinde İstanbul Alibeyköy'den Dikili merkeze hareket eden 16 ** *** plaka numaralı Kamil Koç aracında toplam 37 kişilik kapasite bulunmasına rağmen 40 kişilik bilet satışı yapılmıştır. Durum İstanbul'da fark edilmesine rağmen, bize otobüste yer gösterilerek yolculuğumuzu başlattık. 5 kişilik aile olarak İstanbul Alibeyköy'den binmiş olduğumuz otobüsün durduğu her otogarda yer sorunu ile karşılaştık. En son Bursa otogarında elinde 38 numara bileti bulunan yolcunun da otobüse binmesi üzerine fazladan bilet satılmış olmasının problem yaratmasıyla birlikte olay görevliler arasında tartışmaya yol açtı.


Bunun üzerine otobüs şoförü ayakta kalmamı umursamadan otobüsü hareket ettirdi ve durumu kendiniz çözün tavrıyla yola devam etti. Bu husus karayolu kanunu md 7'ye aykırılık teşkil etmektedir. Tarafımıza hiçbir öneri veya özür sunulmadan çalışanlarınızın kaba tavırlarına maruz kalmış bulunmaktayız. Ayrıca Bursa otogarından Dikili merkeze kadar olan 3 buçuk - 4 saatlik yolculuğu 2 kişi kapasiteli koltukta 3 kişi olarak tamamlamak zorunda bırakıldık. İş bu husus fotoğraflarla ve yolcuların imzalarının bulunduğu tutanakla tespit olunmuştur. Yaşamış olduğum mağduriyetin giderilmesi için gerekenin yapılmasını istiyorum.

Seher Seher 266 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi07 Eylül 2018

    Merhaba, Konu ile ilgili sizlere ulaşılamadığından dolayı bilgi paylaşımı yapılamamıştır. Bilgi ve işlemleriniz için 444 0 562 numaramızla görüşebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları