Kamil Koç ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsmail sonuçtan hiç memnun değil

Kamil Koç Otobüs Yolculuğu

252
İsmail
İsmail 18 Mart 04:00
Kamil Koç Otobüs Yolculuğu

Kamil Koç otobüsünün içinde bavullar var, servis sıfır, daha önce böyle bir durumda olmadım yaşamamıştım hem de fiyatları pahalı bu değmez yazık günah, Karabük - Konya otobüsü saat 00:30 Karabük'ten çıktı, otobüs içi serviste yok ne şu veren oldu ne de bir şey soran.

Kamil Koç Logo
Kamil Koç29 Mart 16:20

Benzer Şikayetler

profile
413
28 Nisan

Kamil Koç İle Ettiğim Seyahat Memnuniyetsizliği

22 Nissan 2023 Konya'dan Antalya'a Kamil Koç firması ait bir araç ile seyahat ettim. Çok memnuniyetsizlik kaldım. Diğer firmalar fiyatları göre en pahalı olduğu rağmen : araç çok eski, temiz değil, ikram yok, koltuk pozisyonu değiştiremezsiniz ve sürücü çok kötü sürüyor fren çok sert basıyor.  

profile
253
07 Ağustos 2022

Kamil Koç Pahalı Kaliteli Demek Değildir!

Konya Erzurum için bilet aldım. Adını bilmediğim firmalar yerine pahalı bilet aldım Kamil Koç iyidir hizmeti iyidir diye. Wi-Fi falan çalışırdık dedim. Kötü bir hizmet, eski bir otobüs, çalışmayan elektronik sistemler. Hem pahalı hem kötü.

profile
904
23 Haziran 2022

Kamil Koç Yanlış Bilet Satımı!

İstanbul Ataşehir-Dudullu terminalinde Akşehir Otogarına gideceğimi çok net belirtmeme ve göstermeme rağmen bana yanlışlıkla (? ) Konya otogarına bilet satıldı. Üstelik neden bu kadar pahalı olduğunu sorduğumda isterseniz başka firmaya gidin dendi. Çok vaktim olmadığı için mecbur kabul ettim fakat b...

profile
4.271
18 Haziran 2022

Vasat Bir Firma Kamil Koç

13 Haziran 2022 Konya-Muş 16 Haziran 2022 Muş-Konya Yolculuklarımı Kamil Koç turizm ile yaptım. Birkaç şikayet ve öneride bulunmak istiyorum. Uygulama geliştirilmeli. Kullanıcı profil açamıyor. Bilet işlemleri yapmak için her seferinde PNR girmek zorunda. Otobüsleri eski ve bakımsız. Dönüş otob...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .