Kamil Koç Otobüs Firmasının Bum Puan Oyunu!

Hava Hava04 Nisan 2019 10:15

Kamil Koç firmasına ait bumerang üyeliğim vardır ve her seyahatimde Bum Puan kazanmaktayım. En son bilet aldığımda puanlarım bir durumdan dolayı sıfırlandı. Bu durumu müşteri hizmetlerine sorduğumda bana aile üyeliği yapmışsınız ve çıkmışsınız diye bir şey söylediler. Ve şartlarını okuduğumda aile üyeliğini kendim oluşturdum ve kendim kapattım. Aile üyeliğinden çıkıldığı takdirde puanlarınız aile hesabında kalır diyor ve benim aile hesabımda da puanım yok. Bir de en son yolculuğumun puanları hala yüklenmedi ve vermediğiniz puanları da sıfırladınız. Hayır yani biz siz bum puan veriyorsunuz diye sizinle seyahat ediyoruz ki yaklaşık olarak 8 kere seyahat etmişim sizin başka bir avantajınız yoksa bir daha sizinle neden seyahat edeyim. Verdiğinizi de böyle almanız hiç doğru şirket politikası değil. Önemli olan müşteri memnuniyeti değil mi sizin için hem yazdığınız şartlarda aile üyeliğinden çıkarsanız diyor aile hesabı kapatırsanız yazmıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hava 04 Nisan 2019 14:34

Teşekkür ederim hatanın benim tarafımdan yapıldığını hatırlattığınız için. Kamil Koç firmasına şükranlarımı sunarım.

Kamil Koç Logo Kamil Koç 04 Nisan 2019 13:29

Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

profile-icon Hava 04 Nisan 2019 10:38

Kamil Koç firması hiç kullanmadığım puanlarımı sıfırladı buyurun güya puanlarım aile hesabında kalırmış ben göremiyorum Türkiye'nin her yerine yolcu ulaştırıyorsunuz ve diğer otobüs firmalarından bir farkınız olduğu için sizi tercih ediyoruz. Kamil Koç dünüyle bugünüyle büyük firma ve bu puan oyunu nedir verip daha sonra da almak

np_image4 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler