Kamil Koç Ödeme Yapılmaması

Uğur Uğur13 Mart 10:45

Şu an Ankara'dan Bodrum'a yolculuk yapıyorum tarih 13 Mart 2020. 61a***92 plakalı aracın şoförü gece yolculuğu sırasında cep telefonuna gelen mesajları kontrol ettikten sonra cevap yazmaya karar verip bir anlık dalgınlıkla yoldan çıkmıştır. Ben tepki verince cevap bile vermeden yoluna devam etmiştir. Hayatımız o kadar ucuz bugünlerde özellikle.

Ayrıca paşanın keyfine göre araç kullanımı bu kadar da değil Aydın'da otogarda değil yol kenarında yolcu indirmiştir. Yine Aydın Çine'de birkaç kez kırmızı ışık ihlali yapmış içerideki bizlerinde duyabileceği şekilde öndeki aracın şoförüne hakaretler etmiştir.

Yanındaki muavine yine kendi kafasına göre Milas otogara girmeyeceğini en az 8 yolcuyu yine yol kenarında indireceğini, bunun için muavinden yolculara söylemesini istemiştir. İşte ödenen ücret te verilen hizmet. Siz böyle yapmaya devam edin. Ben belki bugün herhangi bir kaza falan olmadan evime geldim ama yazık. Bir müşteri kaybettiniz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Uğur 13 Mart 11:49

Az önce yine Bodrum güvercinlik yol kenarında yolcu indirdi hem de jandarma çevirmesinin gözünün önünde ve maalesef jandarma aracı durdurdu önce şoförü konu ile ilgili uyardı ardından köpekli hem bagaj hem araç içi arama ve kontrol yaptı. Bu yolculuk seferini asla unutmam

Kamil Koç Logo Kamil Koç 13 Mart 11:41

Uğur Bey Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler