21 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3253415

Kamil Koç Müşteri Temsilcisi ve Bilet Satış!

18 Mayıs'a Konya Isparta arası 2 kişi bilet aldık netten aynı gün değişim için yani biletin 5:00' e alınması için müşteri hizmetlerini aradık. M** diye bir bayan bileti değişim yapamayacağını iptal edebileceğini ve yeniden aynı şekilde bilet almamız gerektiğini söyledi, bizde 5 otobüsünde yer var mı diye sorduk, var dedi biz iptal etti sandık meğerse iptal edilmemiş ses kaydını da dinlemişler, iptal onayı yokmuş onların, iptali onaylıyor musunuz diye sorması gerekmez miydi? Yani 2 kişilik biletimiz yandı ve üstelik karşıdaki müşteri temsilcisi o kadar laubali konuşuyordu ki, sinir olduk. Bu saatten sonra kesinlikle binmem Kamil Koç araçlarına, gözümde sıfır hiçbir arkadaşıma da bindirmem... .

Sedef Sedef 885 Okunma

Cevaplar

  • Sedef20 Mayıs 2015

    Kamil Koç un müşteri temsilcilerini de temizlemesi gerektiğini düşünüyorum çünkü müşteri temsilcisi benim bildiğim müşteriyle o şekilde konuşmaz ilk defa böyle bir şey başıma geliyor giden 80 lira olsun ama insan bu şekilde davranılmayı hazmedemiyor kendi hatalarını bize yıktılar ya helal olsun! Kamil Koç bu şekilde daha çok müşteri kaybeder paramı da helal etmiyorum Kamil Koç sana...

  • Sedef20 Mayıs 2015

    Onlardan kaynaklı yani müşteri temsilcisinden kaynaklı bir hata olmuş yani belli ama suçu resmen biz e atıyorlar. Niye müşteri hizmetlerini arayıp soralım ya da 5 te yer var mı buradan alabiliyormuyuz diye soralım ve gidip bir daha alalım belli ki iptal ettircez ve bunu da konuşmada söylediğimiz halde iptal etmemişler tutki etmediniz bir hata yaptınız daha otobüs kalkmadan aramışız kusura bakmayın der o an iptal ederdiniz bari. Müşterisinin arkasında durmayan bir Kamil Koç müşteri temsilcileri de saygısız yazık.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler