19 Ekim 2013
Yorum Yap
#2064259

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Bilet İptalini Yapmıyor!

10/ekim saat 23.05 İzmir-İstanbul seferi için aldığım biletin 24 saatten önce iptali için çağrı merkezini aradığımda görevli telefonla iptal yapılmadığını, bileti Kamil Koç acentasına götürmemi söyledi. Uzak bir yerde olduğumu, otobüse yetişemeyeceğimi ve yakınlarımda hiç acenta olmadığını söylediğimde bileti görmeden hiçbir işlem yapılmadığını, fatura sayıldığı için önce bileti geri vermemi sonra iptalin yapılacağını söyledi.


İnternetten iptal veya açığa alma seçeneklerinden hiç bahsetmedi bile. Biletin mutlaka orijinalini görmesi gerekiyor muydu, yolkart numaramdan bilete ait detayları görerek açığa çevirebilirdi, uğraşmak istemedi. 26-27 saat kala bileti iptal ettiremediğim için mecburi yandı.

Okşan 120 Okunma

Cevaplar

  • Okşan24 Ekim 2013

    Telefonla iptal mümkün değilmiş, çözüm bileti acentaya götürmekmiş ve bu uygulamada değişiklik yapılması düşünülmüyormuş. En yakın acenta 80-90 km uzakta olduğundan götüremedim. Telefonla satış var ama iptal ve değişiklik yok, çok harika bir politika. Arkadaşım başka bir firmadan telefonla sorunsuz şekilde iptal yaptırdı, bundan sonra ben de bu firmayı tercih edeceğim.

  • Okşan21 Ekim 2013

    Hangi geri bildirimden bahsediliyor acaba?? Arayan soran yok !! Sadece telefona "şikayetiniz kayda alınmıştır" mesajı geldi. Bu mu geri bildirim?

  • Kamil Koç Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın ilgili yolcumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler