16 Eylül
#12612425

Kamil Koç Muavin + Valiz Kaybı!

Sayın Kamil Koç yetkilileri ve şikayet dinleyici arkadaşlar be ve ailem 15 yıldır Kamil Koç'la yolculuk yapmaktaydık malum çocuklarımız farklı illerde eğitimlerinden dolayı devamlı yolculuk yapmaktayız dün 15.09.2019 saat 22.00 salı akşamı Fethiye otogarı Kamil Koç otobüsüne plaka no. 35. z**022 araca valizlerimizi muavine teslim ettik muavin üçüncü valizin kotayı aştı diye 25,00 TL para talep etti, ne makbuz ne de bir evrak verilmedi karşılığında aksaklık olmasın diye verdik parayı çocuğumuzun bileti İzmit garaj Kocaeli'ne varmadan İlhan San dinlenme tesisleri'nde yolcu aktarması ile başka otobüse tüm yolcuları aktarma yapılıyor. Bu sırada çocuğumuzun valizi aktarma kargaşasında önceki otobüste kalıyor çocuk terminale geldiğinde valizin bir tanesinin olmadığını fark ediyor yetkililere durumu anlatıyor. Otobüsün plakasını ve nereye gittiği bizde bilmiyoruz diye cevap veriyorlar. Müşteri iletişim merkezine anlatın durumunuzu diyorlar tam 45 dakika telefonu kulağımda devamlı aradım müzikten başka bir ses gelmiyor böyle çözüm merkezi olmaz.


Derdimizi anlatacak bir muhatap bulamadım şu ana kadar sayın yetkililer valizin kaybolduğu namı üzülürsünüz hakkı olmadığı halde belge olmadığı halde muavine para vermişiz ona mı üzülürsünüz. Valizin içinde değerli eşyalarımız vardı bunlardan kim sorumlu olacak. Kamil Koç firması bence bünyesinde çalıştırdığı şoför ve muavinleri daha iyi eğitilmiş.


Firma ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan insanları seçmesi lazım değerli yetkililer bu sorunum çözülünceye kadar yazma ve okumayı bildiğim müddetçe bu şikayetimi her ortamda yazmaya ve söylemeye devam edeceğim. Çocuklarımıza güvenle yolcu ettiğimiz Kamil Koç firmasını güvenimiz bitti artık asla çevreme ve yakınlarımı tavsiye etmeyeceğim.

İlhan İlhan 673 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İlhan16 Eylül

    0,531.710.3943 bu numaradan iletişim kurabilirsiniz. Şu zamana kadar hiçbir müşteri hizmetlerinden çözüm için arayan olmadı.

  • Kamil Koç Temsilcisi16 Eylül

    Merhaba, Konu ile ilgili sizlere ulaşılamadığından dolayı bilgi paylaşımı yapılamamıştır. Bilgi ve işlemleriniz için 444 0 562 numaramızla görüşebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları