16 Eylül
#12612565

Kamil Koç Mola Vermedi İkram Servisi De Yapmadı

Dün yani 15.09.2015 günü saat 18.00 Kamil Koç isimli firmanın otobüsüyle Kayseri'den Ankara'ya 2 kişilik bilet aldık. Yola çıkmadan sorumlu kişiye mola verilip verilmeyeceğini sordum ve yarım saat mola verileceğini söylediler.


Yola çıktık ve 5 saatlik yolculuk boyunca 1 sefer bile mola verilmedi sorduğumuzda mola verilmeyeceğini firmanın izin vermediğini söylediler. İlk başta mola verilecek düşüncesiyle otobüse aç bindik içecek suyumuzda yoktu. Otobüs çalışanlarından hiç değilse bir kraker vermelerini istediğimizde de yiyecek hiçbir şey yok firmamız böyle karar aldı şeklinde cevap verdiler.


Bari 1 bardak su verin dediğimizde de suyumuzda yok olan su ancak bize yeter şeklinde cevap verdiler. Kesintisiz 5 saat aç susuz ve yorgun bir şekilde yolculuk yaptıran firma ve ismi de maalesef Kamil Koç. Bu ilk değil maalesef. Firmadan ve çalışanlarından şikayetçiyim.

Yunus Yunus 867 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi16 Eylül

    Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler