09 Temmuz 2013

Kamil Koç Minibüs Seviyesinde Durak Sıklığı!

28. 06. 2013 ve 07. 07. 2013 tarihlerinde gidiş-dönüş seferleri için tercih ettiğim Kamil Koç'la gerçekleştirdiğim yolculuk, aracı doldurmak için sanki minibüste yolculuk eder gibi yarım saat arayla dur- kalk şeklinde geçti. İlk 4 saatte yaklaşık 1, 5-2 saat mola verip yolcu aldık. Bu beklemeye ilişkin yolculardan hayıflanmalar oldu fakat muavinden "yolcular istiyor ne yapabiliriz?" cevabı geldi fakat durmalarımızın çoğu yolcu almak amaçlı 15-20 dk'lık duraklamalardı.


Normalde 10 saat sürecek yol, yol çalışmaları da olmasının da etkisiyle 16 saate çıktı. Böyle firmaların bence yolcularını minimum sürede varış noktasına ulaştırması lazım. Yarım saatte bir yolcu alarak elit ulaşım firması olunmaz.

Tayfun 71 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Tayfun12 Temmuz 2013

    Personelin hitap konusunda bir sıkıntısı yoktu fakat konu ile ilgili bir çözüm üretecek gibi değillerdi. Çünkü yolcu almak için durduktan sonra bunu nasıl telafi edebilirler ki? Neticede normal güzergahında durak olarak görünmeyen yerlerde yolcu alma amacıyla durmaları büyük problem. Bunun düzeldiğine dair olumlu şeyler duymadığım takdirde tekrar bu firmayı tercih edeceğimi sanmıyorum.

  • Tayfun12 Temmuz 2013

    Herhangi bir görüşme yapmadım. Durumdan şikayetçiyim ama siteniz vasıtasıyla okuduğum kadarıyla birçok yolcu daha aynı konudan şikayetçi olmuş sanırım. Firma için olağan birşey olarak görünüyor bizim şikayetçi olduğumuz şeyler büyük ihtimalle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön