17 Kasım
#12990328

Kamil Koç Memnuniyetsizliği!

Birkaç yıl önce karşılaştığım problemler yüzünden bir süredir Kamil Koç ile seyahat etmiyordum. 17 Kasım'da 01.00 arabasıyla İstanbul'dan Ankara'ya gelirken bu şirkete tekrar şans tanımak istedim fakat kısa sürede anladım ki doğru bir tercih yapmamışım. Kamil Koç, umursamaz bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Otobüste ısıtıcılar çalışmıyor. Üstelik dışarısı bir ara 1 dereceyi gösterdiği halde. Şoför desen, bir ara iyice cıvığını çıkardı ve şikayet eden yolculardan birine "İçerisi gayet sıcak. " deme yüzsüzlüğünü gösterdi. Madem içerisi soğuk, bari sıcak içeceklerle ısınalım, değil mi? Fakat bir sorun var; otobüste muavin yok. İçecek servisi yok. İnternet çalışmıyor. Ekranlar da bir süreden sonra bir daha açılmadı. E içerisi soğuk, uyuyamıyorsun. Tam bir rezalet! Her şeyi geçtim, parasıyla rezil olan yolculara bir özür bile yok!
Tebrik ediyorum seni, Kamil Koç. Bir daha görüşmeyelim lütfen!

Cüneyt Cüneyt 449 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cüneyt20 Kasım

    Aramışlar ve ulaşamamışlar. Bir de aramam için numara bırakmışlar. Merak ettim ve üşenmeyip aradım. 15 dakika bekledikten sonra başka yere bağladılar. Bir 15 dakika daha bekledikten sonra karşıma çıkan hanıma durumu anlattım. Benimle ilgili bir kayıt bulamadığı için de yardımcı olamayacağını söyledi. Kapattım. Yazık harcadığım 30 dakikama.

  • Kamil Koç Temsilcisi18 Kasım

    Merhaba, Konu ile ilgili sizlere ulaşılamadığından dolayı bilgi paylaşımı yapılamamıştır. Bilgi ve işlemleriniz için 444 0 562 numaramızla görüşebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler