04 Mayıs 2013

Kamil Koç Koltuk Kontrolü!

3 Mayıs cuma günü 1590156 sefer numaralı Çanakkale Ankara otobüsünde 35 numaralı koltuktan bilet aldım. Otobüse Lapşeki'den bindim. Öncelikle internetten aldığım bilette 35 numaralı koltuk en arka sol ( bahsettiğim sefer rahat hat seferidir ) olarak gözükürken otobüse bindiğimde buranın en arka olmadığını farkettim. Sonrasında yerimin dolu olduğunu gördüm. Yerime oturan kişi yanlışlıkla değil bilerek oturduğunu rahatsızlığını gerekçe gösterip benim onun yerine oturmamı istedi.

Bu kişi benim yerime oturma müsadesini otobüsteki görevliden mi almıştır eğer öyleyse personeliniz kendi kafasına göre mi yolcuları oturtuyor değilse yolculara bilet kontrolü yapılmıyor mu? Ki ben bindiğimde yapılmadı

Eray 128 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön