14 Mayıs
Yorum Yap
#10436974

Kamil Koç Klima Arızası, Alttan Isıtma Koltuk

2 Mayıs Yatağan Muğla İstanbul seferi yapan otobüs havalandırma klima arızası yüzünden İzmir'de değiştirildi. 13 Mayıs tarihinde 10 ** 585 numaralı aynı güzergah ve sefer saatli otobüs (muavin aynı) yine klima arızası veriyor ve şoför ilk defa oluyor ben böyle bir şey yaşamadım deyip sıkıntıyı gideremiyorlar, çağrı merkezini aradım bu saatte (3:00) 10 dakika beklememe rağmen bağlanan çıkmadı (Susurluk mola yerinde aradım o) diğer yolculara hizmet veriyoruz diyor, 30 numaralı koltukta oturuyorum koltuğun alttan ısıtmalı gibi ter içinde yolculuk yapıyorum. Şoför el kol yaparak git şikayet et demeyi de ihmal etmiyor. Rahat hat diye 110 TL'ye bilet sat, hem yalan söyle hem kabalık yap, firma olarak da milleti kandır.

İsmet 1.408 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi14 Mayıs

    Merhaba İsmet Bey, KK-2174 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi14 Mayıs

    Merhaba İsmet Bey, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-2174 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

  • İsmet14 Mayıs

    Telefonda 5 dakika beklemişim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler