Kamil Koç Kayıp Eşyam

Faikcan Faikcan27 Mart 23:19

28.12.2019 tarihinde saat 14:30'da İstanbul'dan Keşan'a gidiyordum. İpsala'da öğrenciyim ve İpsala'ya araba yok şehir arabaları var. Bu arabalarda saat 18:30 civarı son seferleri var ve Keşan'a uzaklık 30 km civarı taksi ile 120 TL civarı tutuyor. Ben belirttiğim saat ve tarihte Esenler otogardan otobüse binecektim. Otobüs 1 saat 30 dakika civarı rötar yaptı ve ben Keşan'da saat 19:30-20:00 gibi oradaydım. Haliyle arabada kaçtı yol boyunca nasıl gideceğimi düşündüm.

Şoför bir de 30 dakika mola verdi ve şoföre derdimi anlattım ve bir çözüm istedim. Taksi paramı vs. Karşılayın diye ve olumsuz bir yanıt aldım. Keşan'a geldiğimizde nasıl giderim ederim düşüncesiyle hemen araçtan indim ve şubeye gidip oradaki yetkili personel ile konuştum. O da beni Yunan arabalarında rica edelim seni İpsala'da bıraksınlar dedi ve Yunan arabalarını da yaklaşık 3 saat bekledim ve KYK'ya kıl payı yetiştim. KYK varınca da laptop çantam olmadığını fark edip hemen aradım ve sabah bakacaklarını söylediler.

Sabahta çantayı bulamadıklarını ve araçta da kamera olmadığını belirttiler. İstasyondaki kameralara bakamıyoruz dediler. Sonra öğreniyorum ki polis kaydı olursa bakabilirlermiş. Kısacası hiç ilgilenmediler ve hala benim ürünüm bulunamadı. Şimdi polisten kamera kayıtları için izin aldım kamera kontrolleri yapılabilir mi? Bildiğim kadarıyla 6 ay kamera kayıtları olmak zorunda araçtan iniş binişlere, otogar veya şube iniş binişte olan kameralara bakılabilir. Araç dışımda kamera olduğu söylenmişti.

Araç plaka: 08 a** *49. Koltuk: 37 cam kenarı. İstanbul-Keşan. 28.12.2019 / 14:30.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Faikcan 28 Mart 16:20

Açıklama beni tatmin etmedi ben bu sürecin detaylı incelenmesini istiyorum zamanında yetkileliriniz tarafından kamera kaydı ile alakalı yeterli bilgi verilmediği için yeniden açılmasını talep ediyorum

Kamil Koç Logo Kamil Koç 28 Mart 16:11

Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler