30 Nisan 2013 #1769717

Kamil Koç Kamil Koç ve Lig TV!

Arkadaşlarımın Lig tv yazısının sadece göstermelik olduğunu özellikle söylemelerine rağmen Firmanızın ismine güvenerek 28.04.2013 tarihinde 17:30 Ankara - Bursa arabasına bilet aldım. Bilet alırken ve otobüs içinde görevli personelden maç yayını ile ilgili özellikle teyit aldım ama ne yazık ki maç saati geldiğinde avucumu yaladım. Görevli arkadaş uydu kablolarının çıktığını yapacağı bir şeyin olmadığını söyledi.


Şikayet var sitesinde kısa bir araştırma bir çok müşterinizi aynı şekilde mağdur ettiğinizi bir çok müşterinize aynı söylediğinizi gösteriyor. Koskoca Kamil Koç firmasına bu denli ucuz numaraları hiç yakıştıramadım ve bir daha firmanızı kesinlikle tercih etmeyeceğim

Ozan 210 Okunma

Cevaplar

  • Ozan24 Temmuz 2013

    Yaşanan problemden dolayı bir özür beklerken, devam eden süreçleri hızlandırmak için bizim mi telefon açmamız gerekiyor ? Konu ile ilgili siteden şikayette bulunduktan sonra firmanız dan 1 kere arandım onda da digitürk lü seferde yolculuk yaptığım için indirimli digitürk aboneliği hakkı kazandınız dediler, Şaka gibi :)

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön