02 Kasım
#12891275

Kamil Koç Kalitesiz Hizmet

Üzülerek belirtmek isterim ki yılların köklü prestijli firmasını çöp haline getirdiniz. 3 senedir ailem ve ben sıklıkla Kamil Koç'u kullanarak seyahat ediyorduk. Son 3 aydır yaptığım yolculuklar sadece ızdırap oldu. Güleryüz yok her durakta uzun bekleme süreleri araç içi görevli yok araç içi ikram yok. Hatta bir seferinde şoför çıkıp çöplerinizi arabaya bırakmayın alın atın yoksa 1 saat daha az uyumak zorunda kalacağım! Yolculuk öncesi ve sonrası verdiğiniz servis hizmeti tam bir kabus beş karış suratlı şoförler bavullara yardım eden yok bagaja koydurmuyorlar yolculukta kucağımızda bavullarla gidiyoruz araçlar dökülüyor.


Bugün seyahatimi P*** ile yapmaya karar verdim yolculuğun bagaj alımı esnasından inene kadar Güler yüz ve misafirperverlik vardı. Ve sadece 10 TL fiyat farkınız var araç içi sandviç içecek ikramları ile zaten dışarıda yememize veya aç kalmamıza olanak sağlamadı.

Reyhan Reyhan 1.411 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi02 Kasım

    Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler