21 Temmuz 2018
#10690238

Kamil Koç Kalitesinden Ödün Veriyor!

Merhaba Kamil Koç firmasından 4341785 sefer nolu Balıkesir Akçay'dan Kayseri'ye giden otobüsünden 20.07.2018 tarihli hareket saati 14:30 olarak 22 ve 23 numaralı koltukları aldım. 14:00 'da otogarda hazır bulunduk fakat aracın arıza yaptığını en geç yarım saat gecikmeli olarak başka bir aracın geleceğini söylediler tam 2 saat bekledik.


2 saat gecikmeli gelen araçta bilet numaralarımıza oturamadık muavin boş bulduğunuz yere oturun dedi. Maalesef eşim ve çocuğumla boş bulduğumuz bir yere oturmak zorunda kaldık. Araç Bursa'ya hareket etti yolda bize daha önce söylenmemesine rağmen aktarma yapılacağını söylediler.


Bursa otogarında 40 dakika kadarda aktarma yapılacak aracı bekledik Bursa'dan yola çıktık şu an Ankara'ya girmek üzereyiz hala mola vermedik muavine sordum mola vermeyecek misiniz diye başkent mola parkta veriyorduk geç kaldığımız için veremeyeceğiz dedi. Zor durumda olduğumu söyledim istersek hiç vermeyiz mola dedi müşteri hizmetlerini aradım şikayetlerimi ilettim Bursa'dan Kayseri'ye kadar Kırşehir'de Kayseri'ye 1 buçuk saat kala mola veriyormuş. Bu mesafede Kayseri'ye yakın mola vermek nedir, bütün günümü rezil eden Kamil Koç firmasını personelini kınıyorum. Bu güzelim firma ne hallere gelmiş. Bir daha asla tercih etmeyeceğim.

Sedat Sedat 783 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2018

    Merhaba Sedat Bey, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

Ziyaretçi Yorumları