18 Ağustos 2015

Kamil Koç İzmit Otogar Banko Görevlisinin Dövmediği Kaldı

14 Ağustos bugün akşam 19.00 sırasında daha önce de hal ve tavırlarından şikayetçi olduğum banko görevlisi 2. kez sorduğum otobüs saatine ki bunu bilerek yanındaki kişiye sormuştum. 'Sana demedi mi şuradan geliyor, 5 dakikada bir soracaksan alma' diye masaya elini vurarak cevap vermiştir.


Bilet alıp almayacağıma kendisinin karar verip veremeyeceğini söylememe istinaden bağıra çağıra hakarete varan cümleler kullanmış ve 'satmıyorum bilet falan git nereden alıyorsan al' diyerek bağırmaya çağırmaya devam etmiştir.


Kendisine aynı şekilde tepki versem fiziksel saldırıda bulunabilecek birini Kamil Koç gibi bir şirketin Kocaeli Otogar'da müşteri görevlisi olarak çalıştırmasına inanamıyorum.

Tuğrul 270 Okunma

Cevaplar

  • Tuğrul17 Ağustos 2015

    14 Ağustos akşam 19.00 sırasında daha önce de hal ve tavırlarından şikayetçi olduğum banko görevlisi 2. Kez sorduğum otobüs saaatine 'Sana demedimi şurdan geliyor, 5 dakkada bir soracaksan alma' diye masaya elini vurarak cevap vermiştir. Ki bu kişiyi bildiğimden yanındaki görevliye sormuştum. Bilet alıp almayacağıma kendisinin karar veremeyeceğini söylememe istinaden bağıra çağıra hakarete varan cümleler kullanmış ve 'satmıyorum bilet falan git nereden alıyorsan al' diyerek bağırmaya çağırmaya devam etmiştir. Kendisine aynı şekilde tepki versem fiziksel saldırıda bulunabilecek birini Kamil Koç gibi bir şirketin Kocaeli Otogar'da müşteri görevlisi olarak çalıştırmasına inanamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön