14 Ekim 2017
Yorum Yap
#9690236

Kamil Koç İyice Bozuldu Bu Firma!

Kamil Koç firmasının 13.10.2017 tarihli sabah 08:00 seferiyle İstanbul-Ankara arası yolculuğunu yaptım. Arabaya temizleniyor diye son dakika yolcular alındı. Kelimenin tam anlamıyla toz toprak çöp ne ararsan vardı yerlerde. Sonra Dudullu tesisinde 55 dakika boyunca yolcu bekledik meğer otobüs o tesisi girmemeliymiş rotasında o tesis yokmuş ve haybeden bir saatimiz gitti.


Saat 11'de daha yeni hareket ettik ve molasız bir şekilde Ankara'ya nihayet ulaştık. Kendi hataları yüzünden mola veremediğimiz yetmezmiş gibi sekiz saatlik Ankara yolculuğu yaptık. Tam bir skandaldı insandan özür bile dilemiyorlar. Muameleleri de oldukça kabaydı.

Sinem 3.128 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler