23 Şubat 2013

Kamil Koç Isınma Sorunu!

21 . 02. 2012 01:30 Ankara-Balıkesir ve 21. 02. 2012 22. 01 Balıkesir-Ankara güzergahında Ankara'dan Balıkesire giderken otobüsün için buz gibiydi aracın ilk hareketinde biraz kalorifer yandıktan sonra bir daha neredeyse hiç açılmadı. 2 kere hoşta kaloriferi biraz açmasını söyledim hoştta şoföre ilettiğini belirtti fakat kaloriferde herhangi bi ışınma söz konusu değildi.


En son 3. defa söylediğimde ise kaloriferde sorun olduğunu belirtti. . . aynı gün içinde balıkesirden Ankaraya gelirken de yine aynı şekilde kalorifer biraz yandıktan sonra kapandı otobüste mont la durduğum halde ve üşüyen bi çok yolcu da montta duruyordu döndüm yani hasta olmamak elde değildi. . Lütfen bu konuyla ilgilenilsin.

Fatih 49 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön