Kamil Koç İptal Olan Aracı Haber Vermemeleri

Sıla Sıla06 Mart 17:57

06.03.2020 Kırıkkale Otogar Çorum otogar 12.30 bileti aldım ve otogara gittim peronda otobüsün gelmesini beklerken 12.35 gibi gidip oradaki çalışanlarınıza Çorum 12.30 otobüsünün neden hala gelmediğini sordum. Bana gerçekten hiç uygun olmayan bir üslupla nasıl aldınız 12.30 aracı kaza yaptı ben burda oturan herkese haber verdim nasıl duymadın denilerek otogar ortasında bağırarak cevap verildi. Ben siz diye hitap ederken sen diye hitap etmesi,   öyle bir ses tonu kullanabileceğini düşünmesi gerçekten çok yanlış. Ben o anda peronda otobüsün gelmesini bekliyordum ve tarafıma otobüsün kaza yaptığı hiçbir şekilde bildirilmedi. 

Daha sonra sen bileti internet almışsın denilerek üste çıkmaya çalışıldı. Bileti internetten almam haber verilmemesini mi gerektiriyor? Hiç bilemiyorum gerçekten. Ben sormasam hiç haberim olmayacağı gibi bir de üzerine beni azarlayabileceklerini düşünüyorlar. Ben uzatmayıp uzaklaşmasam daha otogar ortasında bana böyle bağırabileceğini düşünüyor sanırım. Bana erken haber verilmediği için 13.30 otobüsüne yer bulamadım 14.00 otobüsüne binmek zorunda kaldım molalı olduğu için 30 dakika geç gidiyordu 1 saat oradan geç kaldım zaten 12.30' da binmem gerekirken 14.00 'da bindim 1.30 saatte oradan geç kaldım toplam 2.30 saat geç kaldım ve mağdur edildim. 

Her hafta Kırıkkale Çorum Çorum Kırıkkale olmak üzere Kamil Koç'la 2 sefer yapıyorum ama bu Kamil Koç 'tan aldığım son biletti. Daha önce de yine bu siteden yapmış olduğum muavin tavrının yanlış olmasıyla ilgili bir şikayetim var hiç bir şekilde tarafıma dönüş yapılmadı. Artık son bilet alışımdı gerçekten çalışanlarınızın davranışları yüzünden müşteri kaybediyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kamil Koç Logo Kamil Koç 06 Mart 17:59

Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler