02 Eylül 2013 #1988755

Kamil Koç İptal Ettirdiğim Biletin Ücretini Aldı!

Kamil Koç 'un iPhone uygulamasını kullanıyordum. 01.09.2013 günü için bilet aldım. Bilete servis yazdırmak için uygulamada belirtilen numaraları aramama rağmen hiçbirinden yanıt alamadım. İstanbul için deneyin, sizde aynını yaşayacaksınız. Gün içerisinde bilet saatini değiştirmek için işlem yaptım. Lakin iptal işlemini gerçekleştiremediği için aynı gün içerisinde iki farklı araçta seyahat ediyor kabul edip, kullanmadığım bir hizmetin parasını zoraki olarak ödemiş durumdayım.

Oktay 174 Okunma

Cevaplar

  • Oktay11 Eylül 2013

    bütün üyelere ve yazımı okuyanlara soruyorum.. kamilkoç turizm den bilet ücreti ile ilgili herhangi bir sorununu çözebilen var mı ? kendilerine yolladığım onca mail ve buradaki yazılara rağmen en ufak bir kıpırdanmaları bile yok..müşterilerine karşı müdanasız firmaları sevmiyorum be kardeşim..!! o kadarı mazoşistlik zaten :)

  • Kamil Koç Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın ilgili, Konuğumuza geri bildirim firmamız tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

  • Oktay03 Eylül 2013

    Firmanın bilişim bölümünün teknik yetersizliği ile ilgili sorun yaşıyorum.. İphone uygulamasında sıkıntılar var.. Bu gün içerisinde bir bilet iptali yapmıştım.. Fakat sistem iptal etmemiş.. Konuyu müşteri hizmetlerine taşıdım..fakat onların inisiyatifleri yok bu konularda 01.09.2013 günü 18:30 aracındaki bileti iptal edip 16:30 aracıyla yolculuk yapmak istedim fakat ben farkına varamadığım için 18:30 aracındaki boş koltuğun ve kullanmadığım hizmetin ücretini de ödemek zorunda bırakılıyorum..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön