03 Mayıs 2013 #1776250

Kamil Koç İptal Ettiğimiz Aynı Sefere Bilet Kesti!

13 Şubat'ta internetten İstanbul'dan 4 bilet aldım (210 TL). Ancak vazgeçip biletleri iptal ettirip bir gün sonraya bilet almak istedik. Bunun üzerine de Alıbeyköy şubeye gittik. Şubedeki çalışan da
biletleri iptal edip yanlışlıkla aynı gün aynı saate bilet kesmiş. Ertesi gün terminale gittiğimizde ise kesilen biletin dün olduğunu otobüsü kaçırdığımız söylendi. Şikayet bıraktık sonuçta bize "Telefonlar bozuk kayda ulaşamıyoruz, sizin de elinizde iptalle ilgili kanıt olmadığına göre bir şey yapamayız" dediler.


Kanıt olarak kredi kartı ekstremdeki iptal edilen kalemleri göstermeme rağmen ne telefonla ne de maille bir geri dönüş yapmadılar. Sürekli de mail atıyorum. Hala dönmüyorlar.

Görkem 151 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön