18 Ocak #10032731

Kamil Koç İniş Yerlerine Uymuyor!

17 Ocak 2018 saat 23.15 Ankara-İzmir 16** plakalı arabasında seyahat ettim. Muavine Turgutlu'da ineceğimi söylediğimde uçak büfenin orada indirdiklerini söyledi. Turgutlu'ya geldiğimizde araç uçak büfede durmadan ilerledi, şoföre gidip Turgutlu'da ineceğimi hatırlattığımda bana uçak büfede artık yolcu indirilmediğini söyledi, daha sonra durup beni yol kenarında indirdiler. 100 metre ilerde bir benzin istasyonu olmasına rağmen sağanak yağmurda ve karanlıkta yol kenarında indirildim. İşini düzgün yapamayan personellerinize gerekli uyarıları yapın ve yolcuları mağdur durumda bırakmayın.

Begüm 1.315 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi04 Nisan

    Merhaba Begüm Hanım, KK-1403 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön