20 Eylül 2017

Kamil Koç İletişim İmkansızlığı.

13 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul'dan Ankara'ya seyahat etmek için biletimi almıştım. Bana servis için bir kalkış noktası ve yeri söylediler. Belirtilen yere zamanında gitmeme rağmen servis gelmedi ve Kamil Koç gişesinde oturan, bilet kesmekten başka hiçbir şeyi bilmeyen çocuk bana o gün Beşiktaş maçı olduğunu, dolayısıyla servisin iptal edildiğini söyledi. Otobüsün kalkmasına yaklaşık 40 dk kala öğrendiğim bu bilginin tarafıma daha önce neden iletilmediğini sorduğumda ise aynı arkadaş mail ya da mesaj yoluyla kesin iletilmiş olacağını söyledi. Ama böyle bir bilgilendirilme tarafıma asla yapılmadı. Ben otobüsü kaçırmamak için taksiyle kalkış yerine gidip müşteri hizmetlerini aradım. Bana taksi ücretimin karşılanacağı bilgisi verildi. Bugüne kadar kimseden ses çıkmayınca tekrar aradım ancak şikayetimi söyleyince beni ilgili birime aktardıklarını söyleyip müzik dinletiyorlar.

Ahmet 1.353 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet08 Mayıs

    Bana telefonda "taksi ücretiniz karşılanacak" vaadi veren çalışanınıza söyleyin o zaman. Bu nasıl bir saygısızlıktır. Bir vaadde bulunuyorsunuz sonra da o vaadi tutmayınca şikayet etmemişim gibi davranıyorsunuz. Terbiyesizliğin daniskasıdır bu. Bana servisin kalkacağı yer ve zamanı bildiriyorsunuz ama ben o saatte gidip servis saati geçene kadar herhangi bir bildirim almıyorum. Otobüs biletim kadar taksi ücreti vermek zorunda kalıyorum sizin sorumsuzluğunuzdan dolayı ve utanmadan bana gelip öneri ve düşünce belirttiğim için teşekkür ediyorsunuz. Mağduriyet giderme vaadiniz ne oldu? Buharlaştı herhalde? E

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Mart

    Değerli Yolcumuz Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyoruz. Site üyeliğimizde ulaşamadığımız iletilerinize anlık cevap vermemiz mümkün olamadığı için ne yazık ki tarafınıza yardımcı olamadık. Tüm yolcularımızın talep ve önerilerinin titizlikle değerlendirilerek geri dönüş sağlanacağını belirtmek isteriz Firmamızla ilgili öneri ve düşüncelerinizi iletme hususunda göstermiş olduğunuz hassasiyete tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön