25 Mayıs
#12027841

Kamil Koç ile Konforsuz Yolculuk!

25.05.2019 tarihinde İstanbul otogardan Kayseri'ye giden 22.00 'daki otobüsle şu an yolculuk ediyorum. Otobüste ne telefon şarjı için priz var ne de akıllı tablet çalışıyor, 10 saat nasıl yolculuk etmemizi bekliyorsunuz, verdiğim bilet parası sadece yolculuk için değil, yol boyu sunmayı taahhüt ettiğiniz hizmetler için, ama o hizmetleri alamadım, ödediğim parayı helal etmiyorum.

Onur Onur 984 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi27 Mayıs

    Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  • Onur'un Teşekkür Mesajı27 Mayıs

    Firmadan aradılar ve mağduriyetimi giderdiler kendilerine teşekkür ederim

  • Onur26 Mayıs

    25.05.2019 tarihinde saat 22.00 da İstanbul Kayseri istikametinde bildiğim otobüste halen yolculuğa devam ediyorum, 11 saat oldu halen önümüzde 2 saatlik yol var, yüz kere durmaması gereken yerlerde durup biletsiz yolcu aldı kaptan, elden ücret aldı bu yolculardan, sonra bir kısmını trafik çevirmesi var diyerek 5 er lira iade edip geri indirdi, neredeyse her benzin istayonunda durdu, mola yeri olmadığı halde tuvalete giden yolcular oldu hatta birini unuttu geri döndü, cehennem gibi bir yolculuk yaşattı bize, kamil koca binecekseniz 40 kere düşünün, gidin uçağa binin benim yaptığım hatayı yapmayın

Ziyaretçi Yorumları