16 Eylül
#12612488

Kamil Koç İle Kelle Koltukta Geldik

13.09.2019 saat 15:30 İzmir 'den binmiş olduğumuz otobüs de kabus gibi bir yolculuk yaptık. O gün hava epey bir rüzgarlıydı, fakat zig zag çizecek kadar da rüzgar yoktu. Frene ne zaman bassa arabadan tuhaf sesler geliyordu. Biz yolcular hepimiz panik halindeydik, şoför beyi uyardık korktuğumuzu söyledik, fakat bize tepki gösterdi. Servis alanında durmasını rica ettik, yine yüksek sesle konuştu. Sonuçta can taşıyor ve bizlerde korku dolu anlar yaşadık.


Balıkesir 'de indik Kamil Koç' un sayfasından şikayet ettim, devam edecek yolcularının can güvenliğinden endişe ettiğimi belirttim. Yıllardır Kamil Koç ile yolculuk yaparım, fakat ilk defa bu kadar korku ve endişe dolu bir yolculuk yaptım. Kesinlikle araba da ve şoför de sıkıntı vardı. Muhtemelen ekspres olduğu için yedek de birini gönderdiler bilemiyorum. Hala etkisindeyim korku filmi gibi bir yolculuktu.

Sinem Sinem 1.609 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi16 Eylül

    Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler