09 Ekim
#12755089

Kamil Koç İle Bir Kez Daha Hayal Kırıklığına Uğradık

İnsanları 3 saat rötarla ve 3 araba değiştirerek mağdur eden bir firma olduğunuzu söyleyerek daha önce sizi şikayet etmiştim. Bugün aramış utanmadan özür dileyerek komik bir puan sunarak telafi edeceğinizi söylediniz. İnsanların mağduriyeti sizin için bu kadar basit işte.


Puanınızı da özrünüzü de kabul etmiyorum can ve mal güvenliğimin olmadığı bir firma ile asla bir daha seyahat etmeyeceğim. İnsanlarla bu şekilde dalga geçeceğinize, biletlere zam yapacağınıza oturup biraz ticaretinizi geliştirin hizmet nasıl olur öğrenerek firma olmayı öğrenin!


Bilet paramı bile iade etmek bile bu durumu telafi etmezken sizin teklifiniz komik. Böyle bir firmanın haksız yere kazanç sağlamaması ve insanların hayatını hiçe saymasını engellemek adına sizi her yere ve herkese şikayet etmeye ve çevremdeki hiçbir insana kullandırmamaya devam edeceğim! Araçlarınızın bakımını bile yapmayan bir firmasınız ki tek yapmanız gereken bu iken! Yazıklar olsun size kazandırdığım bilet paralarına ve zamanıma!

Simge Simge 1.163 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi09 Ekim

    Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler