18 Şubat 2013 #1640049

Kamil Koç Hizmetten Memnun Değilim!

10 yıldır bu firma ile yolculuk yapıyorum. Fakat son bir yıldır gördüğüm ve yaşadığım olaylar artık kamilkoç firması ile yolculuk yapmamam gerektiğini söylüyor. Otobüsler çok eski, ya kliması çalışmıyor, ya koltuk kırık, ya televizyon bozuk, ya müzik yayını yok, en kötüsü de bu şikayetlerin hepsini birarada yolculuğunuzda yaşıyor duruma gelinmesidir.


Otobüste görevli olan kişilerin üzerleri çok kirli ve kötü bir görünümleri var. İnanılmaz ağır bir ter kokusuna maruz kalıyorsunuz. Bu yüzden o kişiden bir şey bile istemek içinizden gelmiyor. Bagaj fişi verilmiyor verilse bile üzerinde koltuk numaranız olmuyor. Daha doğrusu Kamilkoç artık ruhunu kaybetmiş. Biran önce değişmesi dileğiyle.... .

Oya 99 Okunma

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi23 Temmuz 2013

    YOL ARKADAŞIM; Paylaşmış olduğunuz konu ile ilgili olarak devam eden süreçlerin hızlandırılması açısından 444 0 562 – 5 iletişim numaramızdan destek alabilirsiniz. Memnuniyetinizi ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için görüşleriniz bizim için önemlidir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön