29 Nisan
#11903192

Kamil Koç Hizmetinin Hali!

27 Nisan 2019 Cumartesi günü Ankara-İstanbul seferini yapan Kamil Koç firması saat 15:00 de Ankara'dan hareket ederek İstanbul'a gelmiştir.


Araç Bolu'da mola verdiği sırada otobüs içerisinde bulunan yaşlı annem ve teyzem tuvalet ihtiyacı için otobüsten inmişlerdir, inmeden önce mola süresi hakkında herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Dışarı çıktıklarında otobüslerinin kalktığını görmüşler ve oldukça panik olmuşlardır. Otobüs içinde bulunan eşyaları, çantaları otobüsle gitmiş olup durumu fark eden başka firma görevlileri yardım ederek başka bir otobüse bindirerek Gebze'ye ulaşmalarını sağlamışlardır, giden otobüsteki eşyaların bir kısmı Gebze otogarına bırakılırken koltuk üstünde bulunan eşyaları İstanbul'a gitmiştir.


İlgili firma bu eşyaların Gebze otogarına göndereceğini söylemiş ancak eşyalarımız halen daha gelmemiştir. Annem panik atak hastasıdır, yaşadığı bu şoku üzerinden atamamaktadır.


İçerisindeki yolcular tamamen dolmadan mola verilen yerden uzaklaşan ve yaşlı insanları mağdur eden bu firma hakkında şikayetim bulunmaktadır.

Ebru Ebru 2.998 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kamil Koç Temsilcisi29 Nisan

    Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler