Kamil Koç Hizmet Kalitesizliği

Cansu Cansu22 Şubat 20:14

Giderken bizi uyandırmayı unutup az kalsın bir sonraki şehre götürmeleri ve bunu dile getirdiğimizde özür dilemek yerine olur ya öyle demelerinden mi dert yanayım. Döneceğimiz zaman bileti almış olduğumuz gara uğramayan araçtan mı? Aksiliktir olur diyemiyorum çünkü yarım saatten fazla aracın gelmesini bekledik ve bu süreçte oradaki görevliye de sorduk 2-3 kere. Geliyor sıkıntı yok benzin için durmuş vs. Diye bizi oyalıyor bizim araçtan farklı bir Kamil Koç aracı yanaştığında (ki sonradan öğrendik kendi elemanlarını aktarmak için olan bir araçmış), biz bari muavine gidip soralım diye gittiğimizde Ankara yolcusu iki bayan siz misiniz sizin araç buraya gelmeyecek bizle gelin bilmem şu garda sizi kendi aracınıza aktaracağız dendi. Biz sormasak o da yok, geldikleri gibi çıkıyorlardı gardan geri. Ortada kalmıştık öyle. 

İnsan gibi haber verseydiler bize, böyle böyle bir aksilik oldu diye lafım olmazdı ama kendi kafanıza göre bilmem ne kadar bekletip o araçtan bu araca aktarmak isminize yakışmadı. Kimsenin bir şeyden de haberi yok, her sorduğumuz kişiden daha da saçma cevaplar aldık. Herkes herkese telefon ediyor filan. Gerçekten çok güvende hissettik kendimizi sizin ellerinizde. Dahası da var, sözde bizi aktaracak araca bindiğimizde muavine detayları sorduk doğal olarak. Telefondan haritadan açtım bahsettikleri garın hangisi olduğunu vs, neyse konuşurken kişi gösterebilir miyim diye telefonu istedi uzattığımda direk elimi tuttu telefonu almak yerine, üstüne 45 dakika civarı yolculuğumuzda gelip gelip konuşmaya çalıştı. Taciz edildiğimize mi yanayım, yollarda sefil olduğumuza mı yanayım, elimizde çanta valiz oradan oraya sürüklendiğimize mi. Bu zamana kadar yaşadığım en kötü seyahatti bu.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Kamil Koç Logo Kamil Koç 22 Şubat 20:59

Merhaba, Yaşadığınız deneyime istinaden başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler