16 Eylül
#12612911

Kamil Koç Hizmet Kalitesinde Çağ Dışı Kalmış!

Kamil Koç mu, asla. Kamil Koç hizmet kalitesinde çağ dışı kalmış, Ankara İstanbul gidiş dönüş bileti aldım ve çok pişmanım araçlarda multimedya sistemi çalışmıyor, wi-Fi yok, ikramlar çok zayıf Fruko gazoz ve soğuk çay yiyecekte bilinmedik firma markaları ne yediğimiz belli değil, otobüsler yıpranmış, koltuklar rahatsız, hizmet kalitesi inanılmaz duşmuş ben uzun suredir binmiyordum Kamil Koç' a çok pişman oldum gidişte hadi öyledir dedim. Müşteri hizmetlerine şikayette bulundum ona bile dönüş yapılmadı, dönüşteki yolculuğum daha kötüydü. Kırık camla yolculuk yapıyorsunuz güvenlik hiç umurlarında değil aracın ön camda sökülmüş Bayındır Taşımacılık yazısı bile gözüküyor başka yerden 2. El araç almışlar galiba.

Serdar Serdar 1.373 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serdar16 Eylül

    Yalancı sahtekarlar ulaşamamışlar telefon hep açık üstelikte arayan bildir var kapalı olsa bile arama geliyor böyle bir firma ölmüşsünüz yazık

  • Kamil Koç Temsilcisi16 Eylül

    Merhaba, Konu ile ilgili sizlere ulaşılamadığından dolayı bilgi paylaşımı yapılamamıştır. Bilgi ve işlemleriniz için 444 0 562 numaramızla görüşebilirsiniz.

  • Serdar16 Eylül

    Camın üstündeki Mavi yere bakın yazıyor göreceksiniz

Ziyaretçi Yorumları