13 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10436437

Kamil Koç Hasta Etti!

Bugüne kadar bütün yolculuklarımı Kamil Koç otobüsleriyle yapmayı tercih ettim. 9 Mayıs 2018 18: 45 Aydın'dan bindiğim Kamil Koç otobüsü havanın çok soğuk olmasına rağmen Çorum güzergahına kadar kadar bütün klimaları açıp bir otobüs dolusu insanın hasta olmasına sebep olmuşlardır. Bu durum hapşırıklara sebep olmuştur. Otobüsün derecesi 5- 9 olarak gösterdi. Uyarılarımıza rağmen aldırış edilmemiştir. Saygısız cevaplar verilmiştir. 4 gün geçmesine rağmen hala hastalığımı atlatamadım. Bir de her sorduğumuzda ısı derecesinin dışarıyı gösterdiğini söyleyerek bizleri kandırma yolunu tercih ettiler.

Zülal Zülal 917 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Zülal'ın Teşekkür Mesajı15 Mayıs 2018

    Şikayetime ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım çalışanlarınız da sizin kadar dikkate alır yolcuları.

  • Kamil Koç Temsilcisi15 Mayıs 2018

    Merhaba Zülal Hanım, KK-2174 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Yolcu memnuniyeti sağlanmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  • Kamil Koç Temsilcisi14 Mayıs 2018

    Merhaba Zülal Hanım, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-2174 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler