23 Şubat 2016

Kamil Koç Günümü Zehir Etti!

Bu sabah 09:45 İstanbul-Kütahya aracıyla saat 15:30 sularında Kütahya'ya geldim. Araçtan indiğimde bavulumun olmadığını gördüm. Muavin arkadaş bavulumun Bilecik'te bir bayan tarafından yanlışlıkla alındığını ve aracın 17:30 gibi burada olacağını söyledi.


Bir müddet çaresizce bekledikten sonra elimdeki diğer çantalarımı bırakmak için kaldığım eve gittim. Daha sonra muavinin söylediği saatte yeniden Kütahya otogarında oldum ama ne gelen vardı ne giden. Orada Kamil Koç yazıhanesine gittim ve oradaki görevliye durumu belirttim, o da Bilecik terminalini aradı ve bilgi aldı.


Bana, bavulumun Bilecik terminalinde olduğunu ve 19:30 arabasıyla buraya getirileceğini ama olmazsa 22:30 arabasıyla getirileceğini söyledi ve bugün hiç gelmeme ihtimali olduğunu da ekledi.

Mert 275 Okunma

Cevaplar

  • Mert23 Şubat 2016

    Dün gece 00:00 sularında bavulumu alabildim ancak bavul başta tekerleri olmak üzere zarar görmüş.

  • Mert22 Şubat 2016

    Birincisi, bavullar araçlara yüklenirken, koltuk numarası yazılıyor ama bunlara neden bakılmıyor? İkincisi, bana Bilecik arabasının geleceği saat neden yanlış söyleniyor ve benim orada boş boş beklememe sebep olunuyor? Üçüncüsü, yazıhane'deki görevli bavulun Bilecik'te olduğunu en geç 00:30'da geleceğini söylüyor ama gelmeme ihtimali olduğunu da ekliyor. Şimdi bu durumda, benim bavulumun nerede olduğu belli ve hala nasıl gelmeme ihtimali oluyor? Diyelim ki 00:30 arabasıyla geldi, o saatte kaldığım evden otogara tek ulaşım yolu taksi oluyor ve ben cebimdeki son parayı taksiye vermek zorunda mıyım? Bunların üstüne bugün ki derslerimi kaçırmam da cabası.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön