sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Kamil Koç Grupanya.com'dan Aldığım İndirim Kodu Geçersiz

Can Can2 ay önce

Grupanya.com'dan 4 TL'ye %20 indirim kodu aldım. Kampanya kodum: 3888912204 Bu kod ile 29/12/2019 Saat:18:00 Bursa Otogar'dan İstanbul Esenler Otogar'a bilet 2 adet bilet almaya çalıştım. Aldığım bu kodu sistem bana kullandırtmadı. 00D424F2 PNR numarasıyla 2 adet bilet alımını normal fiyattan gerçekleştirdim. Kamil Koç müşteri hizmetlerini aradım. M*** hanım bana kodun kullanılmış olduğunu söyledi. Ben bu kodu kullanarak indirim almadım. Hizmet almadım. 4 TL param boşa gitti. Bu konu hakkında şikayet oluşturmasını istedim. Şikayet oluşturamayacağını beyan etti. En son aldığım 2 adet biletin ücreti toplamı 80 TL. Bu bedel üzerinden %20 indirim yapılması halinde 16 TL'nin kredi kartıma iadesini talep ediyorum. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için bu düzeltmenin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde bu ufak meblağ için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunmaktan imtina etmeyeceğimi ve Kamil Koç firmasını bir daha kullanmayıp çevremdekilere kötü lanse edeceğimi tarafınıza bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Can 2 ay önce

4 TL paramı yaktılar. Ne paramı geri veriyorlar. Ne de geçerli indirim kodu veriyorlar. Müşteri memnuniyeti olmayan bir şirket olmuşlar. Sakın bilet almayın bu firmadan.

Kamil Koç Logo Kamil Koç 2 ay önce

Merhaba, Başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler