07 Mayıs
Yorum Yap
#10411616

Kamil Koç Göstermelik Müşteri Hizmetleri Ve Kayıp Eşya!

1 Mayıs 2018 tarihinde Antalya’dan Ankara’ya 12:00 kalkışlı Kamil Koç otobüsü ile seyahat ettim. Saat 12’de ortada bir otobüs yoktu, böylece Kamil Koç ile yaptığım seyahatte aksilikler silsilesi başladı. Yarım saat gecikmeyle kalktık, araçtaki ekranın çalışmamasını falan konu etmiyorum. Seyahatimiz 7,5 saatte gerçekleşmesi gerekirken otobüsün geç gelmesi, tako cihazının zamanlaması gibi açıklamalarla sebepsiz durmalar (yoldaki kimlik kontrolü 2 saati açıklamaz) sonucunda 9,5 saatte sonlandı, yorgun yolculuğun sonunda numaralı güneş gözlüğümü Sarar marka kılıfı içinde koltuğun altına düşürdüm, eminim çünkü çantamı düşürdüm. Gece vardığımız için o an fark edemeyip sabah hemen firmaya hem mail ile hem 4440562 aracılığı ile başvurdum, aradan geçen 5 güne rağmen hala dönüş yok, arayınca da sıradasınız diyorlar, bir daha bu firmaya asla güvenmem.

Pinar 1.917 Okunma

Cevaplar

 • Pinar'ın Teşekkür Mesajı27 Temmuz

  1 Mayıs tarihinde yaptığım yolculuk sırasında kaybettiğim ve ertesi sabah hemen, kaybettiğim yere kadar detay verdiğim halde bulunmayan numaralı gözlüğümü tam 3 ay sonra dikkatli, zeki ve dürüst Kamil Koç Kaptanı İlyas Bey sayesinde bulup teslim aldım. Bu derece dürüst insanları firma bünyesinde barındırdığı için Kamil Koç firmasını tekrar deneyebilirim sanırım, ama kayıp eşya konusunda Müşteri Hizmetleri personeli ve otobüs personelinin biraz daha etkileşimli çalışması gerektiğini düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 • Pinar07 Mayıs

  Şikayetvar aracılığıyla yaptığım şikayet sonuçlandı ve beklediğim gibi kayıp eşyam bulunamadı; yolculuğumun hemen ertesi günü Kamil Koç’un kendisine başvurduğumda işlem yapmış olsalardı müşteri memnuniyeti için bir şeyler yaptıklarına inanabilirdim, çok kolay bulunabilecek bir eşya göz göre göre yok oldu, 6 gün sonra şikayetvar sayesinde cevap geldi, bu açıdan firmanın müşteri memnuniyeti konusunda kendisini geliştirmesi gerekliliğine inanıyorum, şikayetvar’dan sonra arayan personele yine de teşekkür ederim...

 • Kamil Koç Temsilcisi07 Mayıs

  Merhaba Pınar Hanım, KK-2086 ile başlayan takip numaralı başvuru süreci tamamlanmış olup, konu ile ilgili tarafınıza bilgi paylaşımı yapılmıştır.

 • Kamil Koç Temsilcisi07 Mayıs

  Merhaba Pınar Hanım, Yaşadığınız sıkıntı için çok üzgünüz. Yaşanan bu aksaklığa istinaden KK-2086 ile başlayan takip numaralı başvurunuz oluşturuldu, takibi sağlanmaktadır. Konuyu titizlikle inceleyerek en kısa süre içerisinde size bilgi vereceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler